Ukliď akci.cz

Jsme úklidová četa která jezdí celou sezónu na ty nejlepší festy v republice. Přidej se k nám, odpracuj si vstupenku a vydělej si něco do kapsy. Pošli přihlášku a pojeď si s námi odpracovat festival.


Seznam akcí 2019:

Přeštěnice Open air
Let it Roll
Rock for Churchill
Metronome Prague

Seznam akcí budeme průběžně doplňovat. Běžně jezdíme prakticky celou sezónu nonstop, takže pokud budete chtít a budete dobří, můžete jezdit z festivalu na festival. Je jich dost. 🙂

Přidej se

Vyplň registrační formulář a pojeď s námi. Dostaneš free vstup, trochu najíst, trochu napít a bude sranda, uvidíš. 🙂

Můžeš čekat ranní vstávání na osmou, snídani, úklid areálu, pak budeš mít volno na kapely, dospání, poznávání lidí, co budeš chtít. Hlavně si hlídej svoje směny a pomáhej nám udržovat čisto, abychom měli rychlejší závěrečný úklid.

Pro pořadatele

Máme friendly přístup ale, jsme profesionálové. Roky posilujeme týmy velkých festivalů a sami se staráme o ty menší. Máme vlastní vybavení i databázi kontaktů.koliv m

Na akci přivezeme koše ( máme jich přes 60 ks), postavíme si zázemí pro sběrače, rozestavíme koše na nejlepší možná místa (jedno z našich předních know-how) v průběhu akce se budeme starat o jejich vysypávání a na závěr celou akci uklidíme.

Ozvěte se nám a můžeme dát dohromady alternativu, která vás bude bavit.

Jiří Vrba
vrba89@email.cz
tel.: +420 731 968 552